Vážení zákazníci, naše prodejna zůstává i po dobu Nouzového stavu stále otevřena. Můžete si tedy u nás nakoupit i bez předchozí objednávky zde na e-shopu. Poprosíme pouze o dodržení následujících hygienických opatření: 1. Před vstupem do prodejny si prosím nasaďte roušku na ústa i nos. 2. Po vstupu do prodejny prosím použijte naši dezinfekci na ruce, k dispozici jsou i jednorázové rukavice. 3. Prosíme o omezení návštěvy naší provozovny na nezbytně nutnou dobu, pokud se necítíte dobře, prosím zvažte návštěvu u nás a raději využijte našeho e-shopu pro objednání a následné vyzvednutí nákupu na prodejně.

Papštika s portským

Novinka
Neohodnoceno
Značka: PaP'in
139 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
Delikátní chuť nové veganské paštiky s jemnou vůní koňaku máte nyní na dosah i vy. Alternativu masových paštik ručně vyrábí a balí v srdci Hané v Olomouci. Paštiky jsou bez konzervantů a barviv, jsou přirozeně bezlepkové a neobsahují žádná aromata.
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Alternativu masových paštik ručně vyrábí a balí v srdci Hané v Olomouci. Paštiky jsou bez konzervantů a barviv, jsou přirozeně bezlepkové a neobsahují žádná aromata.

Výrobek ze skořápkových plodů – pasterováno

Složení: Slunečnicová semínka 33,4 %; vlašské ořechy 8,1 %; cibule 20,3 %; slunečnicový olej 3,6 %; sůl 2,4 %; portské víno 29,4%; pepř 0,4 %; jalovec 0,2 %; chilli 0,1 %; česnek 3 %; sušené houby 1,2 %; meruňky nesířené 7,5 %; nové koření 0,3 %.

Minimální trvanlivost do: viz dno.