Jack n' Jill NFco. Zubní nit Friendly Floss (25 m)

Novinka
Neohodnoceno
Značka: Jack n' Jill
129 Kč / ks
Skladem (3 ks)

Tato zubní nit je odolná a efektivní, je potažená kandelilovým voskem, což umožňuje snadnou aplikaci a zajišťuje, že nit plynule klouže mezi zuby. Tato zubní nit v sobě skrývá něco zvláštního – je totiž vyrobená z bambusu, aktivního uhlí a máty. Tyto přírodní složky pomáhají odstraňovat zubní plak a zanechávají ve vašich ústech svěží dech.

 Společnost Jack n' Jill vlastní mladý australský pár, Justin a Rachel. Vyvinuli první zcela přírodní a bezpečnou dětskou zubní pastu v BIO kvalitě, která je navíc zábavná. Dnes jejich sortiment zahrnuje kompletní přírodní péči o zuby a pleť miminek, batolat i dětí. Minimalizují obalové materiály a používají maximum recyklu i přírodních materiálů. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Je bez škodlivých syntetických látek, takže můžete mít jistotu, že neobsahuje žádné chemikálie
  • Není testovaná na zvířatech, což dokazuje její certifikace PETA.
  • Představuje low waste alternativu klasické zubní nitě. Její obal je z recyklovatelného papíru a okénko ze sto procent kukuřičného škrobu 
  • je vhodná pro vegany

Zubní nit si omotejte kolem prostředníků. Pro vklouznutí nitě mezi zuby použijte palec a ostatní prsty, poté nití přejeďte kolem zubu a dásně a čistěte mezizubní prostor opatrnými pohyby nahoru a dolů. Postup opakujte u každého zubu s vždy čistou částí nitě.

Musí být produkty vyrobené v Asii vždycky jen ekologické zlo?

V ideálním světě by se všude prodávaly pouze produkty lokální výroby a z lokálních surovin. K takovému ideálu je ale daleko a trh a ekonomika nějak fungují. V tom všem nikdy není nic jen černobílé. My za své poslání považujeme hledat a nabízet alternativy, které něco skutečně zlepšují, jsou v něčem udržitelnější a ekologičtější.

Snažíme se české výrobce vyhledávat a podporovat. Pokud ale chceme nabízet opravdu širokou škálu produktů ve všech segmentech, musíme sáhnout i do cizích vod. I drtivá většina evropských firem, které se soustředí zejména na kategorii zero waste produktů, vyrábí na nějakém místě v Asii. Ať už Číně, Taiwanu či Indii. Proč? Především kvůli dostupnější ceně a velkým kapacitám.

Jak se říká, důvěřuj, ale prověřuj. Určitě je tedy žádoucí se zajímat o to, jak konkrétní asijská továrna funguje. Jestli nabízí svým pracovníkům férové podmínky, jestli dbá na ekologické faktory, nebo zda zaručuje vysokou kvalitu.
Pokud tomu tak je, považujeme i produkty z Asie za schůdné. Obzvláště proto, že si koupíte jeden produkt, který pak nahradí stovky, ne-li tisíce jednorázových. Bilance uhlíkové nebo obecně ekologické stopy je pak podle nás jasně pozitivní.

Značka Jack n' Jill
Země původu: Čína
Materiál balení: papír
Co s obaly: Obal recyklovatelný