Vážení zákazníci, Ve státní svátek 17. 11. bude naše kamenná prodejna uzavřena. Otevírací doba: Po-Pá 10 - 18 So: 9:30 - 12:30 - POZOR ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY

Avokádový olej 100 ml (záloha 10 Kč)

Neohodnoceno
Značka: No poo shop
109 Kč / ks
Skladem (3 ks)

Avokádový olej vhodný na pleť i vlasy.

Výrobce: Pukky nature

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dodavatel zaručuje kvalitu oleje certifikátem organic.

Avokádový olej má tmavší vzhled než mnoho olejů, protože tento nerafinovaný, za studena lisovaný olej nese nepatrné částice ovoce. Je to mírný, výživný polotučný olej bohatý na vitamíny A, B1, B2 a D, lecitin, draslík a vitamín E. Olej se dobře rozšiřuje a snadno se vstřebává do hluboké tkáně pokožky - to je jeden z jeho specifické atributy, že proniká do vrstev pokožky hlouběji než jiné oleje.

Avokádový olej může být použit k osvěžení a zvedání unavené, matné kůže; jeho regenerační a hydratační vlastnosti z něj činí dobrou volbu pro zralé pleti.

Obsah vitaminu A zvyšuje ukládání kolagenu a elastinu a napomáhá opravě buněčné struktury pokožky. Vzhledem k tomu, že olej proniká hluboko, může být vitamín A dopravován hlouběji do epidermis, čímž je ještě účinnější při podpoře hladké a pružné pokožky.

Vitamíny B1 a B2 podporují buněčnou produkci a posilují imunitní systém, přičemž B2 má zvláštní antioxidační vlastnosti. Vitamín D a jeho receptory podporují nepropustnou membránu pokožky, která udržuje cizí mikroby v zálivu. Tato místní aplikace vitamínu může být zvláště užitečná, pokud naše kůže postrádá výhody slunečního svitu - protože lidské tělo získává většinu svého vitaminu D vystavením slunečnímu záření.

Běžné použití: krémy, zvlhčovače, rtěnky, make-upy, koupelové oleje, opalovací krémy a opalovací krémy, čistič pokožky; jako základní olej v aromaterapeutických směsích a masážních olejích.