Vážení zákazníci, během letních prázdnin (červenec a srpen) bude upravena provozní doba našeho obchodu: Po: 13 - 17 Út - Pá: 10 - 17 So: 9 - 12 Děkujeme za pochopení a přejeme krásné letní dny!

O Gramu

Jsme pár z Olomouce a myšlenkou na náš společný bezobalový obchod jsme se zabývali už více než dva roky před samotným otevřením. Zero waste, jako životní styl, jsme přijímali postupnými kroky. Jinak se to ani udělat nedá, to samé bychom chtěli ukázat našim zákazníkům – i malá změna v jejich zvycích je posune dál a pomůže tak snížit odpad, který tu po sobě zanecháme.

V GRAMu bychom chtěli postupně docílit toho, aby si zákazníci mohli udělat plnohodnotný nákup – od A do Z, tak trochu jinak – kvalitní potraviny a ekodrogerie bez zbytečných obalů do vlastních nádob nebo ve vratných obalech. Postupně se snažíme sortiment rozšiřovat k vaší plné spokojenosti, ovšem ne vše jde tak rychle, jak bychom si přáli :-).

Tyto webové stránky vznikly v březnu 2020 jako odpověď na první vlnu coronaviru, chtěli jsme poskytnout našim zákazníkům místo, kde by našli vše pohromadě