Vážení zákazníci, naše prodejna zůstává i po dobu Nouzového stavu stále otevřena. Můžete si tedy u nás nakoupit i bez předchozí objednávky zde na e-shopu. Poprosíme pouze o dodržení následujících hygienických opatření: 1. Před vstupem do prodejny si prosím nasaďte roušku na ústa i nos. 2. Po vstupu do prodejny prosím použijte naši dezinfekci na ruce, k dispozici jsou i jednorázové rukavice. 3. Prosíme o omezení návštěvy naší provozovny na nezbytně nutnou dobu, pokud se necítíte dobře, prosím zvažte návštěvu u nás a raději využijte našeho e-shopu pro objednání a následné vyzvednutí nákupu na prodejně.

Bylinný čaj - S.E.N. - čistička L

Neohodnoceno
1 190 Kč / kg
Skladem (0,972 kg)

Aby naše tělo mohlo odolávat nástrahám zvenčí, musí správně fungovat především naše „čističky“. Jednou z nich jsou ledviny.

Složení: třezalka tečkovaná (Hypericum perforatum), bříza bělokorá (Betula pendula), heřmánek pravý (Matricaria chamomilla), máta peprná (Mentha piperita), jehlice trnitá (Ononis spinosa), čekanka obecná (Cichorium intybus), růže šípková (Rosa canina), sedmikráska chudobka (Bellis perenis), kakost smrdutý (Geranium robertianum)

Příprava: 1-2 čajové lžičky na šálek (cca 200 ml) přelijte vroucí  vodou a nechte 10 minut louhovat.