Otevírací doba během Velikonoc: Pátek 2. 4. - ZAVŘENO Sobota 3. 4. - ZAVŘENO Pondělí 5. 4. - ZAVŘENO

Wrapík - voskovaný ubrousek 2 ks (3 druhy)

Novinka
Neohodnoceno
260 Kč / ks
Skladem (1 ks)

Kolekce Kids

Kolekce Tropical

Kolekce Black and White 

Obsahuje dva ubrousky o velikostech 30x35 cm a 25x25 cm. Ubrousky jsou tvořené z bavlny s certifikací OEKOTEX včelího vosku. Díky čistému včelímu vosku jsou vhodné pro skladování zeleniny, ovoce, pečiva i sýrů. Do ubrousku si můžete zabalit svačinu s sebou do práce a nebo do školy.

Ubrousek můžete použít opakovaně. Stačí ho omýt čistou vodou bez přídavku čistícího prostředku a nechat uschnout. Díky teplu z rukou vosk na ubrousku lehce povolí a krásně přilne k obalované potravině.

Ubrousky neobsahují žádnou chemii a jsou atestované jako sekundární potravinový obal.

Údržba: Ubrousky nemyjte čistícími prostředky. Myjte jen čistou vodou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jsou tvořeny pouze 100% bavlnou a včelím voskem - spojení těch dvou složek dokáže krásně a zdravě zabalit třeba svačinu na cesty. Můžete jej použít znovu a znovu a nejenom, že máte stylově zabalenou sváču, ale také pomáháte naší krásné planetě.

Použití: Voskovaný ubrousek je určen pro zeleninu, chléb, sýr, ovoce a další potraviny. Teplo Vašich rukou a vrstva včelího vosku dokáží krásně a zdravě zabalit Vaše jídlo. Nedoporučujeme používat na syrové maso. Složení: 100% včelí vosk, 100% bavlna s certifikátem OEKOTEX