Vážení zákazníci, v sobotu 8. 6. bude naše prodejna ZAVŘENÁ, děkujeme za pochopení.

Bio Frizzante Bianco LAGOLENA 0,75 l

2 hodnocení
Značka: BioNebio
149 Kč / ks
Skladem (4 ks)

Toto bílé italské víno s jemným perlením a delikátní vůní je svěží, aromatické a elegantní. Doprovází ho chuť bílé broskve. Chutná skvěle jako aperitiv, ale můžeme ho podávat také k polévkám, rizotu, salátům, těstovinám nebo pizze.

Vinná réva se pěstuje ve vinařské oblasti Prosecco DOC, táhnoucí se od Conegliana a Valdobbiadene až k řece Piavě. Díky bohaté půdě zde vinice produkují hrozny výjimečné chuti a vůně. Při výrobě vína se nepoužívají žádné živočišné produkty, díky tomu jsou vína z těchto vinic vhodná také pro vegany. Vinice jsou ekologicky obhospodařovány již od roku 2003.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odrůda révy CUVÉE
Chuť suchá, bílá broskev
Podáváme k: polévkám, těstovinám, pizze, rizotu, nebo jako aperitiv
Teplota podávání 6 - 8 °C

 

 PROČ PÍT BIO VÍNO?
1. Například proto, že obsahuje daleko méně siřičitanů, na které jsou někteří lidé přecitlivělí. Tato přecitlivělost se projevuje mimo jiné i bolestí hlavy. Zkuste si dát bio víno - třeba vyřeší Vaše ranní bolesti hlavy po oslavě!
2. Proto, že jste vegani! Víte, že při výrobě konvenčního vína se používají čiřidla, která mohou být z živočišných zdrojů?
3. Snad proto, že ve víně má být pravda - ne chemie! Nebo chcete, aby Vaše víno obsahovalo zbytková množství desítek látek používaných při běžné výrobě?
4. Nebo proto, že chcete pít zdravé živé víno, které nestojí měsíce v regálech hypermarketů, ale naopak vyžaduje péči a opatrnost při skladování.
5. Protože bio víno je pěstováno v souladu s přírodou - ne jí navzdory! Zůstává v něm energie slunce, zdravé půdy, drobného života ve vinici a doteků starostlivých rukou.

OBJEM: 0,75 l
ZEMĚ PŮVODU: Itálie
OBSAH ALKOHOLU: 10,5 % obj.
UPOZORNĚNÍ PRO ALERGIKY: Bio víno obsahuje oxid siřičitý, i když obvykle v menším množství než konvenční vína.
NÁZEV A SKLADOVÁNÍ: Bio víno bílé šumivé. Chraňte před teplem.
LEGISLATIVNÍ UPOZORNĚNÍ: Na tento výrobek se vztahuje zákaz prodeje osobám mladším 18 let.
EU_Organic_Logo
IT-BIO-006
Zemědělská produkce EU

 

bio nebio s.r.o. Průmyslová zóna 103 267 51 Bavoryně Středočeský kraj